Ziraat Bankasından Emeklilere Avantajlar

Ziraat Bankası, emekli maaşını Ziraatten alan emeklilere çok özel avantajlar sunuyor. Eğer maaşınızı Ziraat Bankasından alıyorsanız siz de bankanın sunduğu ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz.

Emekliler son yıllarda bankalardan çok ayrıcalık beklemektedirler. Özellikle emeklilik kredisi alırken, maaşlarını alırken ve daha çoğu zaman emeklilerin en çok istediği şey bankaların onlara ayrıcalıklar sunmasıdır. Bankalar da bunun farkındadırlar ve emeklilerin beklentilerini, ilgilerini ve isteklerini göz önüne alarak onlara özel avantajlar, fırsatlar ve ayrıcalıklar sunmaktadırlar. Bu yazımızın konusu emekli maaşını Ziraat Bankasından alan emeklilere bankanın sunduğu avantajlardır. Eğer siz de emekli maaşınızı Ziraat Bankasından alıyorsanız ya da emekli maaşınızı Ziraat Bankasına taşımayı düşünüyorsanız bankanın sunduğu avantajları öğrenerek bu konuda bilgi edinebilirsiniz.

Ziraat Bankası emeklilere özel günlük para çekme limiti sunmaktadır. Yani bir gün için de ATM’den çekebileceğiniz limite sınır getirmemektedir. Böylece emekli maaşınızın tümünü ATM’den aynı gün çekebilirsiniz. Emeklilerin yararlanabildiği diğer avantaj ise emekli maaşının yattığı hesap ile ilgilidir. Emeklilerden, emekli maaşının yattığı hesap için hesap işletim ücreti alınmamaktadır. Diğer bir ayrıcalık ise emeklilere özel kredi faiz oranları ve komisyonları sunulmasıdır. Bu sayede emekliler, her türlü ihtiyaçları için avantajlı krediler çekebilir ve nakit para ihtiyaçlarını kolayca karşılarlar. Emekliler, çektikleri kredinin taksitlerini maaş dönemlerine göre ödeyebilmektedirler.

Eğer siz de Ziraat Bankasının sunduğu bu avantajlardan yararlanmak isterseniz maaşınızı Ziraat Bankasına taşıyabilirsiniz. Emeklilerin en çok yakındığı sıkıntı nakit para sıkıntısıdır. Üstelik emekliler, emekli maaşlarını yetersiz, emekli maaşlarına yapılan zamları da az bulmaktadır. Bu yüzden emekliler çoğu zaman emeklilik kredisi almaya ihtiyaç duymaktadır. Emekli maaşını üç ayda bir alanların durumu, maaşını ayda bir alanlara göre daha da zordur. Zira pek çok emeklinin tek geliri, emekli maaşıdır. Bu tek maaşla geçinmek zorunda olan emekliler vardır. Eğer sizin de emeklilik kredisine herhangi bir gerekçe için ihtiyacınız varsa, emeklilik kredisi başvurusu yapmadan önce tüm bankaların koşullarını araştırmanızda, incelemenizde ve bunları birbirleriyle karşılaştırdıktan sonra size en uygun emeklilik kredisini seçerek başvuru yapmanızda yarar vardır. Çünkü bankaların sunduğu kredilerin koşulları ve sundukları faiz oranları birbirlerine göre çok değişkenlik göstermektedir.

Bir cevap yazın