İş Bankası Emekli Paketi

İş Bankası emekli paketi, emeklilere özel bir pakettir. Bu paket sayesinde emekli maaşını İş Bankasına taşıyan emeklilere özel avantajlar sağlanmaktadır. İş Bankası emekli paketi hakkında daha fazla bilgi almak için yazımızı okuyabilirsiniz.

İş Bankası emekli paketi, emeklilere özel bir fırsattır. Buna göre, T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu emekli maaş ödemelerini İş Bankasına taşıyan SGK emeklileri, emekliliğin rahatlığını İş Bankası güvencesiyle yaşayabilmektedirler. Emekli maaş ödemelerine emekli sandığı, SSK ve Bağ-Kur ödemeleri de dahildir. Bu kampanya çerçevesinde, T.C. SGK emeklisiyseniz ve 1 Ocak ile 31 Aralık 2016 tarihleri arasında İş Bankasına maaşınızı aktarırsanız bankanın sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz. Bu avantajlardan bir tanesi İş Bankası kredi kartı olan müşterilerin ilk emekli maaşı yattığında, bu ayı takip eden ilk ay içinde tek seferlik 50 TL MaxiPuan Hoş Geldin Hediyesinin yüklenmesidir. Diğer avantajlar ise SGK emekli maaşını İş Bankasından almaya başlayan emeklilerin herhangi bir ek işlem yapmadan bankanın sunduğu ayrıcalıklardan yararlanmalarıdır. İş Bankası, emekli maaşını alan müşterilerine çeşitli ayrıcalıklar sunmaktadır. Bunlardan biri şubelerden ve bankamatiklerden emekli maaşını kolayca çekebilmektir. İş Bankasının Türkiye’de 1300’ün üstünde şubesi ve 6500’den fazla ATM’si bulunmaktadır. Bu sayede emekli maaşını çekmek isteyen emekliler, ATM ya da şube bulmak konusunda zorluk yaşamamaktadırlar. Diğer ayrıcalık, emekli maaşını İş Bankasından çekmeye devam eden emeklilerin, kredi kartı ve ek kartları için yıllık ücret ödememeleridir. Ayrıca en az bir adet fatura talimatı veren emekliler, kredi kartlarıyla yapacakları alışverişlerden %20 daha fazla MaxiPuan kazanabileceklerdir. Emekli maaşını İş Bankasına taşıyan emeklilerin yararlanabilecekleri diğer ayrıcalık, açtıracakları TL, EUR, USD cinsinden vadeli mevduat hesapları için sunulan avantajlı faiz oranlarıdır. Ayrıca İş Bankası, bu emeklilerin maaş hesaplarından hesap işletim ücreti tahsil etmemektedir.

Emeklilerin en çok ihtiyaç duydukları şeylerden biri de emeklilik kredisidir. Çünkü emekliler bazı dönemlerde çok çeşitli sebeplerle nakit paraya gereksinim duymaktadırlar. İş Bankası, emekli maaşını taşıyan emeklilere taksit ödemeli emeklilik kredisi sunmaktadır. Bu fırsattan yararlanma zamanı, emekli maaşının aylık ya da üç aylık yatmasına bağlı olarak değişmektedir.

Bir cevap yazın