Halkbank’tan Emekliye Kredi

Halkbank emeklilere çok avantajlı ihtiyaç kredisi veriyor. Emekliyseniz Halkbank’tan her türlü ihtiyacınız için 48 ay vade ve 286 TL taksitle kredi alabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak için yazımıza göz atın.

Halkbank, ihtiyacı olan emeklilere çok avantajlı ihtiyaç kredisi veriyor. Eğer maaşınızı Halkbank’tan alıyorsanız avantajlı ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Maaşınızı Halkbank’tan almıyorsanız hemen Halkbank’a taşıyarak bu krediden yararlanabilirsiniz. Halkbank emeklilere ihtiyaç kredisi için iki seçenek sunmaktadır. İlki masrafsız ihtiyaç kredisidir. Eğer kredinizi masrafsız almak istiyorsanız krediye yansıtılan faiz oranı biraza artmaktadır. Eğer kredinizi uygun faizli almak istiyorsanız bu durumda kredi için dosya masrafı yani kredi tahsis ücreti alınmakta ancak faiz oranları düşmektedir. Bu seçeneklerin herhangi birini tercih ederek ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Vade seçenekleri ve faiz oranları hakkında ayrıntılı bilgiyi yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Halkbank emeklilere sunduğu ihtiyaç kredisini 50.000 TL ile sınırlandırmıştır. 10.000 TL kredi almak istediğinizde eğer bu krediyi masrafsız almak isterseniz bu durumda kredinize uygulanacak faiz oranı %1,25 olmaktadır. Eğer 10.000 TL krediyi masraflı almak isterseniz bu durumda kredinize %1,15 oranında faiz uygulacaktır. Kredi dosya masrafı yani kredi tahsis ücreti ise 52,50 TL olacaktır. 50.000 TL ihtiyaç kredisini masraflı almak isterseniz bu durumda faiz oranı %1,15 olacak ve kredi tahsis ücreti 262,50 TL olacaktır. Eğer 50.000 TL krediyi masrafsız almak isterseniz kredinize %1,25 oranında faiz uygulanacaktır. Tüm koşullarda vade 48 ay şeklinde belirlenmiştir. Yani 10.000 TL kredi alsanız da 50.000 TL kredi alsanız da vade 48 ay şeklinde sabitlenmiştir.

Halkbank emekliye ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak çok kolaydır. İhtiyaç kredisi başvurusu yapmak için cep telefonunuzdan bir SMS atmanız yeterlidir. “EMEKLI, T.C. Kimlik Numaranız, Gelir Bilginiz, Talep Ettiğiniz Kredi Tutarı” yazarak 3452’ye SMS atmanız yeterlidir. Ancak bu şekilde başvuru yapmak istemiyorsanız bu durumda başvuru için kullanabileceğiniz başka kanallar da vardır. Halkbank internet sitesinden kredi başvurunuzu yapabilir, Halkbank internet şubesini başvuru için kullanabilir, Halkbank Dialog adlı telefon bankacılığını kullanabilir ya da Halkbank şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın