Halkbank Gülen Emekli İhtiyaç Kredisi

Halkbank gülen emekli ihtiyaç kredisi emeklilerin nakit ihtiyaçlarını sağlayan emeklilik kredisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Emekli ihtiyaç kredisi sayesinde emekliler ihtiyaçlarını kaşılayabilmekte avantajlı geri ödeme koşullarıyla tanışmaktadırlar. 

Emekliler günümüzde istedikleri emeklilik maaşını alamamakta ve emekli maaşları emeklilere yetersiz gelmektedir. Emeklilerin yaşadığı nakit sıkıntısı onları bankalardan kredi çekmeye yöneltmektedir. Emeklilere sunulan emeklilik maaşı zam oranları da pek tatmin edici düzeyde olmamaktadır. Dolayısıyla bankalar, belirli koşulları sağlayan ve kredi notu düşük olmayan emeklilere avantajlı emeklilik kredileri sunmaktadırlar. Belirli koşulları sağlamak derken kastettiğimiz unsur, emeklilerin emeklilik maaşlarını kredi almak istedikleri bankaya taşımalarıdır. Çünkü bankaların hemen hemen hepsi ancak emeklilerin maaşlarını bankalarına taşımaları koşuluyla avantajlı ve düşük faizli kredi vermektedir.

Halkbank gülen emekli ihtiyaç kredisi emeklilere özel fırsat sunmaktadır. Emekliler emeklilik maaşlarını Halkbank’a taşımaları hâlinde gülen emekli ihtiyaç kredisinden yararlanabilmekteler. Biri masrafsız diğer uygun faizli olmak üzere iki farklı emeklilik kredisi seçeneği sunan banka, emeklilerin zorlanmadan ve kolayca geri ödeme yapabilmelerini sağlamaktadır.

Halkbank gülen emekli ihtiyaç kredisi almak isteyen emeklilerin yapmaları gereken tek şey bankanın belirttiği SMS numarasına bir kısa mesaj atmaktır. Bu kısa mesajda yazmanız gerekenler EMEKLI, T.C. kimlik numaranız, gelir bilginiz ve talep ettiğiniz tutardır. Yani EMEKLİ yazdıktan sonra biri T.C. kimlik numaranız, biri aylık geliriniz ve biri de almak istediğini kredi tutarı olmak üzere üç farklı sayı yazmanız gerekiyor Emeklilik kredisi başvurusu yapmak işte bu kadar kolay hâle gelmiştir. Bu bilgileri verdiğinizde banka sizin kredi notunuza sigorta bilgilerinize ve aylı gelir bilginize ulaşacaktır. Ardından kredi başvurunuza cevap verilecektir. Halkbank gülen emekli ihtiyaç kredisi başvurusunu Halkbank şubelerinden, Halkbank internet sitesinden ve Halkbank Dialog’dan da yapmanız mümkündür.

Halkbank gülen emekli ihtiyaç kredisi almak isteyen emekliler için 10.000 TL ve 50.000 TL olmak üzere iki farklı kredi tutarı oluşturulmuştur. Emeklilik kredisi seçeneklerinin aylık faiz oranı 10.000 TL’lik ve 50.000 TL’lik krediler için ayrı ayrı belirlenmiştir. 10.000 TL emeklilik kredisi için aylık faiz oranı %1,25 ve 50.000 TL emeklilik kredisi için aylık faiz oranı %1,35’tir.

Bir cevap yazın