Emeklilere Özel Ayrıcalıklar

Emeklilerin en çok duymak istedikleri şey, bankaların onlara tanıdığı ayrıcalıktır. Emekliler avantaj, fırsat, ayrıcalık ve buna benzer şeyler beklerler. Bankalar da emeklilerin ilgi ve isteklerinin farkındadır. Bunları dikkate alan Denizbank, emeklilere özel ayrıcalıklar sunmaktadır. Emeklilere özel ayrıcalıkların neler olduğunu öğrenmek için yazımızı okuyabilirsiniz.

Denizbank “Emekliler Deniz’de mutlu!” sloganıyla emeklilere özel ayrıcalıları tanıtmaktadır. Siz de emekliyseniz ve bankalardan fırsat, avantaj, ayrıcalık bekliyorsanız yazımızı okuyarak ayrıcalıklardan nasıl yararlanabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Denizbank, emekli maaşını bankaya getiren emeklilere çok sayıda fırsat sunmaktadır. Yıllarca çalışıp ürettikten sonra emekli olanların özel hizmeti fazlasıyla hak ettiği anlayışıyla hizmet veren Denizbank, emeklileri Denizbank şubelerine bekliyor. Siz de bu avantajlardan yararlanmak isterseniz yapmanız gereken şey, size en yakın Denizbank şubesini ziyaret ederek başvuru yapmaktır. Bunun için bankaya ibraz etmeniz gereken belge sadece nüfus cüzdanınızdır. Ancak yapmanız gereken bir işlem daha bulunmaktadır. Elbette Denizbank’ın ayrıcalıklarından yararlanmak için emekli maaşınızı Denizbank’a taşımanız gerekmektedir. Bu işlemi www.turkiye.gov.tr‘den e-devlet şifrenizle gerçekleştirmeniz şarttır. Bunun için PTT şubelerinden e-devlet şifrenizi almanız gereklidir. Ancak bu şifreyi almadan da söz konusu web sitesine giriş yapabilirsiniz. Bunu için Açıkdeniz İnternet Bankacılığından e-devlet sistemine giriş yapmanız yeterlidir.

Denizbank’ın maaşını taşıyan emeklilere sunduğu ayrıcalıklardan ilki, maaşın yattığı hesaptan hesap işletim ücreti alınmamasıdır. Üstelik emekliler Denizbank şubelerini ziyaret ettikleri takdirde hizmetlerden öncelikli olarak yararlanmaktadırlar. Ayrıca Türkiye’de bulunan ATM’lerden maaş çekme ya da hesap bakiyesi sorgulama işlemlerinden ücret alınmamaktadır. Bu ayrıcalık hem Denizbank ATM’lerinden yapılan işlemlerde hem de PTT ATM’lerinden yapılan işlemlerde geçerlidir.  Diğer bir avantaj da AçıkDeniz İnternet Şubesinden ve Telefon Bankacılığından yapılan EFT’lerden ve havale işlemlerinden ücret alınmamasıdır. Ayrıca Denizbank kiralık kasa hizmetinden yararlanmak isterseniz bu hizmeti %25 indirimle alabilirsiniz. Kiralık kasa kullanımında yıllık hizmet ücreti alınmaktadır. Maaşını Denizbank’a taşıyan emekliler ise istedikleri takdirde bu hizmeti %25 indirimle alabileceklerdir. Emeklilik kredisi almak isteyen emekliler için de ihtiyaç, taşıt ve konut kredilerinde faiz oranı indirimi yapılmaktadır. Ayrıca tüm kredi borçlarınızı Denizbank’ta toplamak istediğinizde özel taksit ve vade avantajları sunulmaktadır. Buna transfer kredi adı verilmektedir.

Bir cevap yazın