Emekli Bonus Kart Nasıl Alınır?

Emekli Bonus kart Denizbank’ın emeklilere özel olarak çıkardığı bir kredi kartıdır. Bu kart Bonus özelliklidir. Emekli Bonus kart emeklilere özel avantajlar, indirimler ve kampanyalar sağlayan kredi kartıdır.

Emekli Bonus kredi kartı Denizbank’ın “Emekli Bonus ile Emekliler Deniz’de Mutlu!” sloganı ile çıkardığı emeklilere özel kredi kartıdır. Emekli Bonus sahibi olarak özel avantajlardan yararlanmanız mümkündür. Bu kredi kartı Bonus kartın tüm özelliklerini barındırmaktadır. Emekli Bonus kredi kartı ile yurt içince ya da yurt dışında harcama yapabilir ve bu harcamalarınızdan Bonus kazanabilirsiniz. Kazandığınız bir Bonus, 1 TL’ye karşılık gelmektedir. Emekli Bonus ile alışveriş yaparken taksit olanaklarından yararlanmanız da mümkündür. Daha sonra Bonus biriktiğinde bu Bonuslarınızı üye iş yerlerinde harcayabilirsiniz. Bu da bedava alışveriş anlamına gelmektedir. Emekli Bonus kart size taksitli nakit avans çekme imkânı da vermektedir. Acil nakit paraya ihtiyacınız olduğunda bu kartınızdan nakit para çekerek gereksiniminizi karşılayabilirsiniz. Kredi kartınız size bu avansı uygun vadelerle ödeme olanağı verir.

Emekli Bonus emekli olarak kullanabileceğiniz çok avantajlı bir kredi kartıdır. Bu kartın en avantajlı özelliklerinden biri ATM’lerde bu kartı vadesiz mevduat hesabınıza ulaşmak için kullanabilmenizdir. Ancak aynı özellik alışverişlerde geçerli değildir. Emekli Bonus kredi kartınızla faturalarınızı, kiranızı, aidatınızı ödeyebilirsiniz. Üstelik doğalgaz faturanızı ödemek için bu kartınızı kullandığınızda ve doğalgaz faturalarınızın her ay otomatik olarak ödemesi için talimat verdiğinizde üç ay boyunca yüzde 10 indirim kazanabilirsiniz.

Emekli Bonus kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız size en yakın Denizbank şubesini ziyaret edebilirsiniz. Bu kartı alabilmek için nüfus cüzdanınızı ve emeklilik kartınızı göstermeniz yeterlidir. Ancak Emekli Bonus kredi kartı başvurusu yapmak için Denizbank şubelerine gitmeniz şart değildir. Açık Deniz telefon bankacılığı numarası olan 444 0 800’ü arayarak ya da Açık Deniz internet şubesine girerek de Emekli Bonus başvurusu yapabilmeniz mümkündür. Emekli Bonus kredi kartı başvurusu yapmanızı sağlayan diğer kanal ise cep telefonunuzdan SMS göndermektir. Bunun için EMEKLI T.C. kimlik numaranız yazarak 3280’e göndermeniz yeterlidir.

Bir cevap yazın