Denizbank Emekli Bonus Kart

“Emekli Bonus ile emekliler Deniz’de mutlu!” sloganıyla duyurulan Emekli Bonus kart, emeklilere avantajlar, fırsatlar sunan emeklilere özel bir kredi kartıdır. Emekli Bonus kredi kartı hakkında daha  fazla bilgi almak isterseniz yazımızı okuyabilirsiniz.

Emekli Bonus kart Denizbank tarafından emeklilere özel olarak oluşturulmuş bir kredi kartıdır. Emekli Bonus kredi kartı Bonus kartın sahip olduğu tüm özelliklere sahiptir ve Bonus kartın sunduğu tüm avantajlı sunabilir. Bu kartı kullanan emekliler hem yurt içinde hem yurt dışında yaptıkları harcamalarda bonus kazanırlar. Üstelik emekliler yaptıkları bu harcamalarda taksit imkânlarından da yararlanabilirler. Kazanılan 1 bonus 1 TL’ye denk gelmektedir. Biriken bonuslarla bonus üye iş yerlerinden bedava alışveriş yapmak mümkündür.

Emekliler Emekli Bonus kredi kartından taksitli nakit avans çekebilir ve uygun vadelerle geri ödeyebilirler. Bunun en önemli avantajı, emeklilere nakit para sunulmasıdır. Çünkü emekliler çoğu zaman çeşitli gerekçelerle nakit paraya gereksinim duymaktadırlar. Emekli Bonus kredi kartından çektikleri taksitli nakit avans sayesinde nakit ihtiyaçlarını giderebilirler. Bu bir arkadaşınızdan borç alma mecburiyetinden kurtulmanızı sağlar. Emekli Bonus kredi kartı aynı zamanda baka kartı özelliği de taşımaktadır. Ancak bu sadece ATM’lerden yapılan işlemlerde geçerlidir. Yani alışverişleriniz sırasında bu kartı banka kartı olarak kullanamazsınız. Emekli Bonus kartla Denizbank ATM’lerinden yapacağınız işlemlerde vadesiz mevduat hesabınıza ulaşmanız mümkündür. Buradan her türlü bankacılık işleminizi yapma imkânınız vardır.

Emekli Bonus kredi kartınızla faturanızı, kiranızı, aidatınızı ücretsiz olarak ödeyebilirsiniz. Ayrıca havaalanı ulaşım hizmeti olan Denizbank Shuttle hizmetinden %30 indirimli olarak yararlanabilirsiniz. Diğer bir avantaj da bir telefonlar yurt içi ya da yurt dışı otel ve paket tur rezervasyonları yaptırabilmenizdir. Yurt dışı gemi rezervasyonlarınızı ve yurt içi ya da yurt dışı araç kiralama rezervasyonlarınızı da yine telefonla gerçekleştirebilirsiniz. Uçak biletinizi ve diğer hizmetleri 3 taksitle alabilirsiniz.

Emekli Bonus kredi kartı, sunduğu avantajlarla emeklilerin ilgilerine, isteklerine ve ihtiyaçlarına cevap veren bir kredi kartıdır. Emekliler bu kart sayesinde ayrıcalıklı olduklarını bir kez daha hissetmektedirler. Üstelik ne zaman çıkacağı belli olmayan masrafların karşılanmasında Emekli Bonus kredi kartı emeklilerin imdadına yetişmektedir.

Bir cevap yazın