Burgan Bank’tan Emekliye Kredi

Burgan Bank emeklilere kredi veriyor. Emeklilere çok uygun faiz oranlarıyla kredi veren banka, ayrıca uygun vade seçenekleri sunuyor. Burgan Bank’tan kredi almak istiyorsanız krediler hakkında ayrıntılı bilgiyi yazımızda bulabilirsiniz. 

Burgan Bank Kuveyt merkezli olan ve Türkiye’de de faaliyet gösteren bir bankadır. Bu banka uygun faiz oranlarıyla ve vade seçenekleriyle kredi vermektedir. Bankada 12 aydan başlayıp 18 ay, 24 ay, 36 ay ve 48 ay şeklinde devam eden vade seçenekleri bulmanız mümkündür. Burgan Bank aynı zamanda PTT ile iş birliği içindedir. PTT ile Burgan Bank iş birliği sayesinde emekli maaşınızı göstererek bankadan kolay bir şekilde kredi almanız mümkündür. Üstelik Burgan Bank’tan aldığınız kredilerin geri ödeme taksitlerini PTT şubelerinden de yapabilirsiniz.

Burgan Bank emeklilere uygun faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi vermektedir. Emekli maaş belgenizi ve nüfus cüzdanınızı yanınızda bulundurarak Burgan Bank şubelerini ziyaret ettiğinizde bankadan kolaylıkla ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. 10.000 TL ihtiyaç kredisi almak istediğinizde 12 ay vade için %1,19 oranında faiz yansıtılmaktadır. Bu kredinin geri ödeme taksitleri 913 TL olmaktadır. Dosya masrafı yani kredi tahsis ücreti 50 TL’dir. Aslına bakarsanız vade ne olursa olsun 10.000 TL kredi için dosya masrafı 50 TL ‘dir. Çünkü bankaların krediler için aldığı dosya masrafları kredinin binde beşi şeklinde belirlenmektedir. Eğer 10.000 TL krediyi 18 ay vadeyle almak isterseniz bu durumda yansıtılacak faiz oranı %1,21 olacak ve aylık geri ödeme taksitleriniz 635 TL olacaktır. Aynı kredi tutarını 24 ay vadeyle almak isterseniz kredi tutarına uygulanacak faiz oranı artacak ve %1,22 olacaktır. Ancak ödemeniz gereken geri ödeme taksit tutarı azalacak ve 497 TL olacaktır. 10.000 TL’yi 36 ay vadeli almak için aylık 362 TL taksit ödemeniz gerekir ve banka bu krediye %1,25 oranında faiz uygular. 48 ay vadeli 10.000 TL kredi çekmek istediğinizde uygulanacak faiz oranı %1,27 olacak ve ödemeniz gereken aylık taksit tutarı oldukça azalarak 295 TL olacaktır.

Burgan Bank’ın yaptığı bu kampanya  31 Mart 2017 tarihine kadar geçerlidir. Başvuru yapmak için Burgan Bank şubelerini ziyaret etmeniz gerekmektedir.

Bir cevap yazın